Home » istanbul Escortları » Tutku Dolu Fetiş Yapan İstanbul Bayan Sevgi

Tutku Dolu Fetiş Yapan İstanbul Bayan Sevgi

Bu hayat bana ait, onu istediğim gibi yaşarım. Ben kahır çekmek için Dünya’ya gelmedim, buna inanıyorum.

Öte yandan fazla malda – mülkte de gözüm yok. Kısaca anlatmak istediğim şey şu, İstanbul görüşmeleri yapıyorum ve bu görüşmeler için sizden bir ödeme alıyorum ama orta halli.

Çünkü hayatım keyfimden ödün veremem, muhakkak her zaman bana enfes hissettirecek adamlarla zaman geçiririm.

Merak etme, sen bana iyi hissettir, ben zaten sana en iyiyi veririm. 33 yaşında, kızıl ve yeşil gözleri olan 49 kilo ile minyon bir kadınım.

Uzun ve yarı dalgalı saçlarım sayesinde çok çekici olduğum söylenir, hatta hayatım ulaş bana birbirimizi görelim, ne dersin?

E ne de olsa bedenen de birbirimizi beğenmemiz önemli. Bu olduysa eğer kısa bir sohbetten sonra bir araya geliriz, ben de en az sizin kadar sabırsızım, bundan emin olabilirsiniz.

Ben De En Az Sizin Kadar Sabırsızım

Erkeklerimi kırmayı hiç ama hiç sevmiyorum. Zaten tutku dolu fetiş yapan İstanbul bayan olduğum anlarda sizlere ne isterseniz yaşatırım.

Lakin prezervatif önemlidir, kullanmanız şart. Hayatım bu durum tamamen sağlığımız alakalı. Üstelik ben sana oralda kondom kullandırmam ve dondurma yalar gibi usul usul yalarım.

Bu da seni çok memnun eder, merak etme. En iyisi bir an önce bana gel, sana ne yaşatacağımı benimle zaman geçirerek anla çünkü beni anlamanın yolu yaşamaktan geçer, inan.

Dondurma Yalar Gibi Usul Usul Yalarım

Sevgi güzel bir kızıl İstanbul kız. Kızıl kadınları bulmak Türkiye genelinde zor. Üstelik böyle güzelini bulmak tabiri caizse samanlıkta iğne aramak gibi diyebiliriz.

Öte yandan, tamam Sevgi güzellik açısından zor bulunur bir kadın ama aynı zamanda kadınlık açısından da muhteşem ve sizlere çok iyi hissettirir.

Çünkü erkeklerine ilgi alaka göstermekten çekinmez, sohbet eder ve sohbeti de her zaman en az sevişmesi kadar eğlencelidir.

Yine de eğer başka kadınlarla tanışmak isterseniz o zaman bunun yolu çok, sitemizi kullanın zaten istediğinizi elde edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website